Gizlilik ve Güvenlik:

Müşterilerimizin Safranbolu Lezzetleri’nin sahip olduğu www.safranbolulezzetleri.com e-ticaret sitesine vermiş olduğu bilgilerin gizliliğinin korunması bizim için çok önemlidir ve bu konuda aşağıdaki hususlara dikkat edilmektedir:

 

Safranbolulezzetleri.com’da sunulan tüm ürünler, Bağlarbaşı Mah. Kurtuluş Cad. No:13/A adresinde kayıtlı  Nursal Portakal-Safranbolu Lezzetleri firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

 

Safranbolulezzetleri.com sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta gibi bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Safranbolulezzetleri.com sunucularında toplanan bu bilgiler, siparişlerinizin işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi, hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması, pazar araştırması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, faks veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurmak, internet sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için internet sitemizi size özgü hale getirmek, kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması, ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak ve geliştirmek, hizmetlerimizi veya ilgili ürünleri sizlere tanıtmak, yeni ürünler ve ilgi çekici bulacağınızı düşündüğümüz diğer bilgiler hakkındaki promosyon niteliğindeki e-postaları periyodik olarak gönderebilmek ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırması çalışmaları için sadece Safranbolulezzetleri.com tarafından kullanılmakta ve siparişinizin gerçekleştirilmesi için gerekli bilgiler gerektiği ölçüde banka ve kargo şirketi ile paylaşılmaktadır. Müşterilerimizin bilgileri siparişin gerçekleştirilmesi dışında söz konusu ÜYE’nin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadır.
 

 

Müşterilerimizin bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilen yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız durumunda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 

 

Safranbolulezzetleri.com’a girilen bilgilerin ve yapılan işlemlerin güvenliği için gereken önlemler alınmaktadır.  Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları safranbolulezzetleri.com’dan  bağımsız olarak ilgili banka ve kart kuruluşları ile müşterilerimiz arasında online olarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı bilgileri ve şifreleri gibi bilgiler safranbolulezzetleri.com ve diğer üyeler tarafından KESİNLİKLE görülemez ve kaydedilemez.

 

 

Safranbolulezzetleri.com e-ticaret sitemiz 256 bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. (SSL (Secure Sockets Layer) Sertifikası, web sunucusu ve tarayıcı arasında şifreli bir bağlantı kurmak için kullanılan standart güvenlik teknolojisidir. SSL sertifikası, web sunucusu ve tarayıcı arasında geçen tüm verileri özel ve ayrılmaz kalmasını sağlamaktadır.)

 

 

Safranbolulezzetleri.com üyeliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Safranbolulezzetleri.com’un sizlere gönderdiği e-postaları almak istemiyorsanız e-postalarda yer alan “Kampanyalarımızdan haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız” linkini kullanarak kolayca iptal edebilirsiniz.

 

 

Safranbolulezzetleri.com’da yer alan her türlü bilgi, içerik, fotoğrafların tüm fikri-sınai hakları ve mülkiyet hakları safranbolulezzetleri.com’a aittir.

 

Mutlu ve sağlıklı alışverişler dileriz…

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR